Authorized Systems Engineering Počítačové Kurzy

Autorizoval kurzy kategorie Linux Foundation Systems Engineering.

Machine Translated

Authorized Systems Engineering Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
28 hodin
Automatizace je nezbytná pro efektivní provoz Linux v podniku. Automatizace vám umožňuje minimalizovat náklady tím, že snižuje manuální operace, pomáhá zajistit dodržování v datovém centru, standardizuje vaši softwarovou infrastrukturu a urychluje implementaci vaší barevné a cloudové infrastruktury. Tento kurz vás naučí, jak používat automatizaci k dosažení těchto výsledků. Co se naučíte? V tomto kurzu se naučíte, jak se podílet na architektonických rozhodnutích zahrnujících automatizaci datového centra a porozumět pokročilým konceptům a technikám správy systémů, které berou v úvahu skalovatelnost, reprodukovatelnost a efektivitu. Kurz také zahrnuje, jak poskytovat fyzické (bare-metal) a virtuální hosty v konzistentním a skalovatelném způsobem, rozšiřovat nástroje pro řízení konfigurace v heterogenním Linux prostředí, balíček softwarových vydání na RPM a DPKG založené systémy, plánovat, stavět a přizpůsobit OS vydání ve vašem prostředí a další. Co získáte? Tento kurz vás připravuje se vším, co potřebujete vědět o implementaci Linux automatizačních nástrojů v podnikovém prostředí.
28 hodin
Live Online (virtuální) nebo Live (třída)  4denní třídní čas vedený instruktorem  Hands-on Labs & Přidělení  Rezursy & Průvodce kurzu  Certifikát dokončení • Digitální badge Virtualizace s otevřeným zdrojem se hluboce ponoří do KVM (Kernel-based Virtual Machine) a Xen, nejpopulárnějších technologií virtualizace hypervisoru v ekosystému s otevřeným zdrojem, jakož i do implementace a používání kontejnerů. Tento kurz, postavený odborníky v oblasti virtualizace, poskytuje technické pozadí pro pochopení komponent potřebných pro výstavbu a správu moderní virtuální IT infrastruktury. Co se naučíte? Tento kurz poskytuje KVM školení od pozadí s důrazem na QEMU a libvirt, stejně jako Xen. Naučíte se, jak se tyto a další související komponenty s otevřeným zdrojem mohou shromažďovat pro vytvoření virtuální IT infrastruktury. Zaměření je zaměřeno na praktické implementační dovednosti, zabezpečení virtuální infrastruktury a správu řešení, jakož i na podrobný materiál o používání kontejnerů. Laboratoř se zaměřuje na virtuální snímky a snapshots, implementaci, vytváření a údržbu VM, integraci s síťovou infrastrukturou, průchod zařízení a další. Co získáte? Tento kurz vás připraví s dovednostmi potřebnými k pochopení úlohy KVM a Xen hraje v ekosystému virtualizace, a shromažďovat KVM a další komponenty do robustní a efektivní virtuální IT infrastruktury.
28 hodin
Live Online (virtuální) nebo Live (třída) 4 dny učebního času vedeného instruktorem Hands-on Labs & Přidělování Průvodce & kurzy Osvědčení o dokončení Digitální badge Potřeba sysadminů s pokročilými administrativními a síťovými dovednostmi nebyla nikdy větší a konkurence pro lidi s zkušenostmi je silná. Ať už hledáte odbornou zkušební přípravu pro Linux Certified Engineer Foundation (LFCE) certifikaci, potřebujete školení, aby pomohlo přechodu na Linux z jiných platforem, nebo jste prostě brushing na těchto důležitých manažerských a síťových dovedností, tento kurz vedený instruktorem vás naučí, co potřebujete vědět. Co se naučíte? V tomto kurzu se naučíte pokročilé Linux administrativní dovednosti, včetně toho, jak navrhnout, rozšiřovat a udržovat síť běžící pod Linux, jak spravovat síťové služby, dovednosti k vytvoření a provozování sítě v jakékoli hlavní Linux distribuci, jak bezpečně konfigurovat síťové rozhraní a jak rozšiřovat a konfigurovat soubory, web, e-mail a jméno servery. Co získáte? Tento kurz vás naučí vše, co potřebujete vědět, abyste byli pokročilým systémovým správcem a připravili se na certifikaci LFCE.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové Authorized Systems Engineering kurzy, Večerní Authorized Systems Engineering školení, Authorized Systems Engineering přijímač, Authorized Systems Engineering vedené školitelem, Víkendové Authorized Systems Engineering školení, Večerní Authorized Systems Engineering kurzy, Authorized Systems Engineering koučování, Authorized Systems Engineering lektor, Authorized Systems Engineering školitel, Authorized Systems Engineering počítačová školení, Authorized Systems Engineering počítačové kurzy , Authorized Systems Engineering kurzy, Authorized Systems Engineering školení, Authorized Systems Engineering on-site, Authorized Systems Engineering uzavřená školení, Authorized Systems Engineering individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Czech Republic
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions