Authorized Cloud and Containers Počítačové Kurzy

Autorizované kurzy kategorie The Linux Foundation Cloud & Containers.

Machine Translated

Kdy

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
28 hodin
Tento kurz pokrývá základní koncepty, které se obvykle používají k budování a správě Kubernetes klastru v výrobě, pomocí nezávislých nástrojů dodavatele. Vytváříme klastr, určujeme síťovou konfiguraci, rozšiřujeme klastr, rozšiřujeme aplikace a konfigurujeme skladování, bezpečnost a další objekty potřebné pro typické použití. Tento kurz nabízí vystavení mnoha dovednostem potřebným pro správu Kubernetes v výrobním prostředí a je vynikající přípravou na certifikovaný Kubernetes Administrátor (CKA) zkoušku. V tomto kurzu se dozvíte o:
  instalace multi-node Kubernetes klastru pomocí kubadmu, jak rozvíjet klastr, vybrat a implementovat klastrovou síť, různé metody aplikace životního cyklu řízení, včetně skalování, aktualizace a roll-backs.
Kurz také pokrývá konfiguraci bezpečnosti jak pro klastr, tak pro kontejnery:
  zajištění skladování dostupných kontejnerů, na monitorování, přihlášení a řešení problémů kontejnerů a klastru, nastavení plánování a afinity kontejnerových rozložení, použití Helm a grafů k automatizaci implementace aplikací, a Federace pro toleranci chyb a vyšší dostupnost.
Na konci tohoto kurzu budete připraveni na instalaci a konfiguraci výrobní třídy Kubernetes klastru, od síťové konfigurace až po upgrady k dispozici implementace prostřednictvím služeb, a také zvládnout probíhající úkoly nezbytné pro Kubernetes správu. Tento kurz slouží také jako příprava na CKA certifikační zkoušku.
21 hodin
Tento kurz vás naučí, jak kontejnerovat, hostovat, rozšiřovat a konfigurovat aplikaci v multi-node klastru. Také slouží jako příprava na Certified Kubernetes Application Developer (CKAD) zkoušku. Začněte jednoduchým Python skriptem, tento kurz vám ukáže:
  Jak definovat aplikační zdroje použijte základní primity k budování, monitorování a řešení problémů skalovatelných aplikací v Kubernetes práce s síťovými pluginy, zabezpečení a cloudové skladování, Budete také vystaveni mnoha funkcím potřebným k implementaci aplikace v výrobním prostředí.
Co během tohoto kurzu získáte? Témata pokrytá jsou přímo v souladu s znalostními domény testované programem CKAD, a bude výrazně zvýšit schopnost studentů být certifikovány.
28 hodin
Tento kurz vedený instruktorem poskytuje dovednosti a znalosti prostřednictvím široké škály osvědčených postupů pro zabezpečení aplikací založených na kontejnerech a Kubernetes platformách během výstavby, implementace a provozu. Co se naučíte? Tento kurz vás vystavuje znalostem a dovednostmi potřebným k udržení bezpečnosti v dynamickém, multi-projektovém prostředí. Tento kurz se zabývá bezpečnostními obavami pro:
  Oblakové výrobní prostředí pokrývá témata související s bezpečnostním kontejnerovým dodavatelským řetězcem, témata z předchozího klastru byla konfigurována prostřednictvím implementace, a pokračuje, Agilní použití, včetně toho, kde najít aktuální bezpečnostní a zranitelné informace.
Kurz zahrnuje praktické laboratoře pro budování a zabezpečení Kubernetes klastru, stejně jako monitorování a záznam bezpečnostních událostí. Co získáte? Tento kurz je navržen jako příprava na Certified Kubernetes Security Specialist (CKS) zkoušku a bude výrazně zvýšit schopnost studentů být certifikováni.

Last Updated:

Víkendové Authorized Cloud and Containers kurzy, Večerní Authorized Cloud and Containers školení, Authorized Cloud and Containers přijímač, Authorized Cloud and Containers vedené školitelem, Víkendové Authorized Cloud and Containers školení, Večerní Authorized Cloud and Containers kurzy, Authorized Cloud and Containers koučování, Authorized Cloud and Containers lektor, Authorized Cloud and Containers školitel, Authorized Cloud and Containers počítačová školení, Authorized Cloud and Containers počítačové kurzy , Authorized Cloud and Containers kurzy, Authorized Cloud and Containers školení, Authorized Cloud and Containers on-site, Authorized Cloud and Containers uzavřená školení, Authorized Cloud and Containers individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions