KNIME Počítačové Kurzy

KNIME Počítačové Kurzy

Online nebo na místě, živé kurzy KNIME vedené instruktorem demonstrují prostřednictvím interaktivních praktických cvičení, jak používat KNIME pro analýzu dat. Školení KNIME je dostupné jako „online živé školení“ nebo „živé školení na místě“. Online živé školení (neboli „vzdálené živé školení“) se provádí prostřednictvím interaktivní vzdálené plochy . Živá školení na místě lze provádět lokálně v prostorách zákazníka v České republice nebo ve firemních školicích střediscích NobleProg v České republice. NobleProg -- Váš místní poskytovatel školení

Machine Translated

Reference

★★★★★
★★★★★

KNIME Návrh školení

Název školení
Doba trvání
Přehled
Název školení
Doba trvání
Přehled
21 hodin
KNIME Analytics Platform is a leading open source option for data-driven innovation, helping you discover the potential hidden in your data, mine for fresh insights, or predict new futures. With more than 1000 modules, hundreds of ready-to-run examples, a comprehensive range of integrated tools, and the widest choice of advanced algorithms available, KNIME Analytics Platform is the perfect toolbox for any data scientist and business analyst. This course for KNIME Analytics Platform is an ideal opportunity for beginners, advanced users and KNIME experts to be introduced to KNIME, to learn how to use it more effectively, and how to create clear, comprehensive reports based on KNIME workflows
35 hodin
KNIME to skr koná jméno Konstanz Information Miner, to je platforma určená pro integraci, interaktivní analýzu a hlášení dat, k dispozici na základě principu volného a otevřeného softwaru. KNIME umožňuje integraci mnoha rórozmanitých komponentóv z oblasti strojového učení (ang. machine learning) a explorace dat (ang. data mining) díky modulárnímu konceptu únikového zpracování data. Grafický uživatelský rozhraní a využití JDBC  umožňuje snadné a rychlé sestavování uzlovów (ang. nodes) s cílem spojit s sebou rózelené zdrojeópodíl dat s přihlédnutím k procesu předběžné zpracování - ETL  a modelování, analýzy a vizualizace dat bez nutnosti používání programování (nebo v minimální míře). KNIME Do jisté míry, jako pokročilý analytický nástroj, lze považovat za alternativu SAS. Od roku 2006 KNIME se používá v farmaceutickém výzkumu, stejně jako v jiných oblastech, jako je analýza dat zákazníka (CRM), business intelligence (BI) a analýza finančních dat.
14 hodin
KNIME je open source data analytical software pro integraci strojového učení a data mining prostřednictvím datových potrubí. S Python a R, uživatelé jsou schopni rozšířit své schopnosti pro analýzu dat a strojového učení. Tento instruktor vedený, živý výcvik (online nebo on-site) je zaměřen na vědce údajů, kteří chtějí programovat v Python a R pro KNIME. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Plánování, budování a implementace modelů strojového učení v KNIME. Využití končí s dokončením datových vědeckých projektů. Data-driven rozhodnutí pro operace.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz, kontaktujte nás, abyste uspořádali.
21 hodin
KNIME Analytická platforma je přední open source volbou pro inovace založené na údajích, které vám pomohou objevit potenciál, který se skrývá ve vašich údajích, miny pro nové poznatky nebo předpovídat nové budoucnosti. S více než 1000 moduly, stovkami připravených příkladů, komplexním sortimentem integrovaných nástrojů a nejširším výběrem pokročilých algoritmů, KNIME Analytics Platform je ideální nástroj pro každého vědce údajů a obchodního analytika. Tento kurz pro KNIME Analytics Platform je ideální příležitostí pro začátečníky, pokročilé uživatele a KNIME odborníky, aby se seznámili s KNIME, naučit se, jak ji efektivněji používat a jak vytvořit jasné, komplexní zprávy založené na KNIME pracovních toků Tento výcvik vedený instruktorem (online nebo on-site) je zaměřen na profesionály v oblasti dat, kteří chtějí využít KNIME k řešení složitých obchodních potřeb. Je zaměřena na publikum, které neví programování a má v úmyslu používat pokročilé nástroje k provádění analytických scénářů. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Instalace a nastavení KNIME. Vytvořte Data Science scénáře Zkoušky, testování a validace modelů Zavedení konečného hodnotového řetězce datových vědeckých modelů
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz nebo se dozvědět více o tomto programu, kontaktujte nás, abychom uspokojili.
14 hodin
Server je podnikový software pro týmovou spolupráci, automatizaci, řízení a implementaci pracovních toků datových věd jako analytických aplikací a služeb. Po ukončení tohoto tréninku budou účastníci schopni:
  Schéma analýzy pracovních toků pro automatické spuštění a dát si více času soustředit se na datové vědy. Kontrola pracovních toků a automatizace modelového řízení Scale a pin workflow execution s dobře vybavenou, vysoce výkonnou serverovou architekturou, která je konfigurována podle vašich specifikací. Návrh, úprava a provádění pracovních toků na KNIME Serveru pomocí editoru vzdáleného pracovního toku a využijte dobře vybaveného hardwaru v bezpečném prostředí.
Formát kurzu
  Interaktivní přednáška a diskuse. Mnoho cvičení a praxe. Hands-on implementace v živém laboratoři prostředí.
Možnosti personalizace kurzu
  Chcete-li požádat o přizpůsobené školení pro tento kurz nebo se dozvědět více o tomto programu, kontaktujte nás, abychom uspokojili.

Momentálně pro tuto lokalitu nejsou naplánovány žádné kurzy.

Víkendové KNIME kurzy, Večerní KNIME školení, KNIME přijímač, KNIME vedené školitelem, Víkendové KNIME školení, Večerní KNIME kurzy, KNIME koučování, KNIME lektor, KNIME školitel, KNIME počítačová školení, KNIME počítačové kurzy , KNIME kurzy, KNIME školení, KNIME on-site, KNIME uzavřená školení, KNIME individuální školení

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Czech Republic
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions