V čem jsme výjimeční?

NobleProg - Lokálně globální

 

Díky dlouholetým zkušenostem spojeným s tisíci realizovanými kurzy a globálním charakterem NobleProg se z nás stal lídr na trhu s pokročilými technologiemi. Všechny naše aktivity jsou podporovány výkonnými nástroji a neustále se zlepšujícími obchodními procesy, čímž je spolupráce s našimi klienty efektivní a dynamická. Velká škála nabízených školení (od dálkových kurzů, otevřených a uzavřených kurzů po víkendové kurzy) nám umožňují rychle poskytovat znalosti kdekoliv je to potřeba. A to způsobem, který je pro naše účastníky nejvhodnější a nejpřínosnější.

 

V čem jsme výjimeční?

 

Lokálně globální

NobleProg byla založena v roce 2005 v Krakově . Společnost má centrály ve Varšavě, Londýně a New Yorku a další pobočky po celém světě, zejména v Polsku, Anglii, Německu, USA, Kanadě, Mexiku, Číně, na Blízkém východě a v Singapuru. Flexibilita našich instruktorů a optimalizované organizační procesy nám umožňují poskytovat školení i na místech bez fyzické přítomnosti společnosti. Všechny naše operace jsou doplněny inovativní technologií dálkových školení.

 

O krok napřed

Díky globálnímu modelu provozu může NobleProg v příštích letech předvídat technologické změny a trendy v dané zemi. Jsme průkopníky v zavádění školení na polském trhu z technologií, které v Polsku získávají uznání, o kterých naši konkurenti dosud neslyšeli. Snažíme se nacházet školení, která nám představují výzvy, a v průběhu let tak získáváme důvěru od více než 2000 obchodních partnerů..

 

Znalosti uvedené do praxe

Instruktoři NobleProg disponují nejen rozsáhlými akademickými znalostmi, jak ve výuce techniky, ale především jsou odborníci v oboru výuky. Pracují v technologickém prostředí na každodenní bázi a neustále zlepšují své dovednosti, porozumění a vhled do konkrétní technologické oblasti . Tento typ praktických znalostí je pak předán účastníkům kurzů, což zajistí, že budou schopni uvést do praxe získané znalosti technologie.

 

Síla malých skupin

Školení nabízené NobleProg probíhají v opravdu malých skupinkách - dokonce i individuální pro jednoho účastníka. Tímto zajišťujeme plnou pozornost školitele účastníkům, kteří takto mohou plně využít program kurzu.

 

Strategičtí partneři

Naši školitelé přímo spolupracují s organizacemi vytvářející nové technologie. Jsme v úzkém vztahu s OMG (Object Management Group), jsme jejich výhradními partnery v Polsku s titulem OMG Content Developer. To znamená, že odborníci NobleProg jsou ti, kteří slouží ve výboru OMG a podílejí se na vytváření nejdůležitějších standardů v oblasti IT – BPMN a UML – a na certifikační cestě pro tyto technologie.

 

Kurzy na míru

V NobleProg poskytujeme individuální přístup našim klientům , s ohledem na odlišnosti každého odvětví (odlišné potřeby, strategické cíle a pracovní prostředí). Abychom vyhověli očekáváním našich klientů. S ohledem na individuální potřeby každého klienta přizpůsobujeme jednotlivé obrysy našich kurzů kurzů jejich konkrétním potřebám, (velká škála školení)..

 

Záruka kvality

Přihlášením na kurz od NobleProg Vám zajistíme nejkvalitnější nabídku školení přizpůsobených Vašim očekáváním. Na každé školení dohlíží specializovaný koordinátor školení, , jehož jedinou úlohou je zajistit plynulý tok informací mezi účastníky a instruktory. Řekněte, jaké jsou Vaše potřeby a my se postaráme o zbytek..

 

 

Slevy kurzů

No course discounts for now.

Informační bulletin slev

Respektujeme soukromí vaší e-mailové adresy. Vaši adresu nebudeme předávat ani prodávat ostatním.
Vždy můžete změnit své preference nebo se úplně odhlásit.

Někteří z našich klientů

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Czech Republic!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Czech Republic
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions